استفاده از آینه در طراحی دکوراسیون منزل

ساخت وبلاگ
چکیده : تاثیر آینه در طراحی دکوراسیون منزل ,زیبایی طراحی داخلی منزل با آینه , آینه در دکوراسیون داخلی منزل ... با عنوان : استفاده از آینه در طراحی دکوراسیون منزل بخوانید :

تاثیر کرده اند. با اینکه آینه را با طرح ها و قاب ها و به شکل کاربردی در منزل ها استفاده می کنند ولی همیشه عده ی هستند که به دنبالی فضای خاص می گردند و در فضاسازی خود آینه را به عنوان یک عنصر دکوراتیو به شمار می آورند.

اگر فضای شما کوچک باشد و آینه را در آن بکار ببرید با اینکار فضای را کمی بزرگتر نشان داده اید و در آینه ها پرتو نور را مشاهده می کنید. البته ها را برخی نماد آب می دانند و استفاده از آن در فضا آرامش ، انرژی بخش و گستردگی و تازگی به ارمغان می آورد.

تاثیر آینه در طراحی دکوراسیون منزل

تاثیر آینه در طراحی دکوراسیون منزل

تاثیر آینه در طراحی دکوراسیون منزل

آینه ها علاوه بر اینکه موجب می شوند فضای درون منزل زیبا شود بلکه کارایی دیگری نیز دارند که خودآرایی از مهمترین مزیت های ان می باشد. شما باید دقت کنید که آینه ها سبب بهبود حالات روانی افراد و آرامش می شوند پس مهم است که در فضای دکوراسیون از آنها استفاده شود. اگر می خواهید فضای داشته باشید که تغییری گسترده ی در دکوراسیون شما داشته باشد می توانید از ترکیب نور و آینه استفاده نمایید.

اما شاید سوال باشد که بگویید استفاده از آینه در طراحی دکوراسیون داخلی منزل باید چگونه باشد تا سبب خاص بودن و متفاوت دیده شدن شود؟

این روزها آینه های ساده با قاب های متنوع در بازار دیده می شود که شما می توانید از آنها استفاده کنید ولی امروز طراحان از شیوه های استفاده می کنند که سبب می شود اینه ها متفاوت دیده شوند و تغییری اساسی در دکوراسیون پدید می آروند. مثلا از این مدل آینه ها می توان به اینه های کهنه کاری شده ، آینه های ونیزی ، آینه های تراش خرده و آینه های حجمی و ... اشاره نمود که هر کدام از اینها خود تنوع های زیادی داشته است که در ادامه به آنها اشاره شده است با ما همراه باشید.

آینه های تراش خرده

این گونه آینه ها با فرم های منظم و هندسی برش می خورند و بعد با دستگاه لبه های آنها با ضخامت های متفاوتی تراش می خورد. در زمان نصب این لبه ها تراش خرده در کنار یکدیگر قرار می گیرند و زیبایی نور را منعکس می کنند. در هر متراژ و اجرای می توان از این گونه آینه ها استفاده کرد زیرا نصبی ساده به همراه داشته اند.

آینه های ونیزی

در زمان های خیلی گذشته از این گونه آینه ها استفاده شده است و خیلی از آنها در برخی از منزل ها به عنوان عتیقه دیده می شوند. البته هنرمندان در این دوره هم به روش های مختلفی از این گونه آینه ها استفاده می کنند و توانسته اند آثار زیبا و خاصی را پدید آورده اند. عموما تراش های ظریفی با نقش های متفاوتی روی این گونه آینه ها وجود داشته است که سطح شیشه را خراش می دهد و گاهی پشت آنها را با رنگ کار می کنند تا نمایی متفاوت و خاص داشته باشند.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل
اجرای اسکلت بتنی
طراحی دکوراسیون ویلا
طراحی دکوراسیون کافی شاپ
طراحی دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون اداری
طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون ویلا
طراحی دکوراسیون کافی شاپ
طراحی دکوراسیون رستوران
اجرای اسکلت های بتنی
طراحی دکوراسیون
دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون اداری

البته این مراحل همگی با دقت بسیار زیاد انجام می شود که به همین دلیل تمامی موارد با دست انجام می شود . این گونه آینه ها از نظر قیمتی در سطح بالاتری نسبت به دیگر آینه ها هستند البته فراموش نکنید این آینه ها اثری هنری را به خانه شما می آورند . آینه های ونیزی در ابعاد مشخص و سایزهای خاصی تولید می شوند و می تواند از آنها در هر فضای با آویز کردن روی دیوار استفاده کرد.

آینه های کهنه کاری

برای ساخت چنین اینه های از انواع رنگ و اسید استفاده می شود تا نمای کهنه به آینه بدهد. در آینه های کهنه تلالو کمتری دیده می شود و به علت وجود رنگ در زیر جیوه می توانند آنها را با دیگر اجزاهای دکور ست نمود.

آینه های حجمی

آینه های حجمی از دسته آینه های هستند که به شکل آویزی در بازار وجود دارند و می توان در فضاهای مختلف آنها را نصب و اجرا کرد. شکست های فرم که به صورت حجمی با آینه کار می شوند موجب می شود که نور شکست بخورد و زاویه های متفاوتی ایجاد گردد که البته وجود چنین مواردی فضا را خیلی مدرن و زیبا جلوه خواهد داد.

برچسب ها: , ,

طراحی دکوراسیون داخلی منزل , اداری , هتل...
ما را در سایت طراحی دکوراسیون داخلی منزل , اداری , هتل دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 9 دی 1396 ساعت: 19:20