چیدمان کمد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

ساخت وبلاگ
چکیده : چیدمان کمد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل چیدمان کمد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل : همه ی ما می دا... با عنوان : چیدمان کمد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل بخوانید :

چیدمان کمد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

چیدمان کمد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل : همه ی ما می دانیم که اگر یک کمد زیبا و جادار داشته باشیم می توانید اشیا درون کمد را به مرتب بچینیم و هیچ گاه با کمدی شلوغ و بی نظم روبرو نشویم.

افراد همواره دوست دارند که برای خود یک فضای بخصوص داشته باشند تا بتوانند کارهای خود را در آنجا انجام بدهند البته برای وسایل خود نیز همین حس را دارند تا بوانند در آنجا وسایلشان را نگهداری نمایند.

حتی تا جایی که مشاهده می کنیم افراد برای کیف ها و کفش ها و وسایل خود نیز دوست دارند یک فضای بزرگ داشته باشند. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که وسایل زیادی دارند ما به شما توصیه می کنیم از اتاق کمد استفاده کنید.

چیدمان کمد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

چیدمان کمد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

چیدمان کمد در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل
اجرای اسکلت بتنی
طراحی دکوراسیون ویلا
طراحی دکوراسیون کافی شاپ
طراحی دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون اداری
طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون ویلا
طراحی دکوراسیون کافی شاپ
طراحی دکوراسیون رستوران
اجرای اسکلت های بتنی
طراحی دکوراسیون
دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون اداری

اتاق کمد به عنوان اتاقی می باشد که شامل قفسه ، دراور ، کمدها و اویزهای می باشد که افراد می توانند وسایل و لوازم خود را در آنجا نگهداری نمایند. فراهم کردن این محیط ها می تواند به شما کمک کند که لباسهای خود و وسایلتان را به راحتی انتخاب و ست کنید.

خالی کردن کمد لباس

بهتر کار برای اینکه یک کمد لباس جدید داشته باشید این است که یک شروع مجدد داشته باشید ؛ برای شروع باید هر چیزی که در کمدتان دارید را بیرون بریزید تا کمد خالی خالی شود . شما به وسیله این کار می توانید تجهیزات کمد را اصلاح کنید و با توجه به نیازهای خود آن را متناسب نمایید.

مخزن پارچه ای

شما به سادگی می توانید از وسایلی استفاده کنید که هم جنبه تزئینی دارند و هم کمک می کنند تا به راحتی وسیله ی را که می خواهید پیدا کنید. مثلا یک سبد پارچه ی را برای قرار دادن جای جوراب ها انتخاب کنید.

فضای كوچك كمد

اگر در سمت راست یک فضا برای آویزان کردن و در سمت چپ یک فضا برای قفسه ها و کشوها محیا کنید بسیار ترکیب زیبایی خواهید داشت. اگر لباس های زیر را در سبد قرار دهید می توانید همیشه آنها را تمیز و بدون گرد و خاک نگهداری نمایید.

سبد به کمد لباس اضافه کنید

زمانی که شما از سبد ها استفاده کنید می توانید به عناصری که روی شلف ها و قفسه ها به صورت پراکنده هستند نظم ببخشید و کمدتان را مرتب و زیبا نگه دارید. سبدهای را قرار دهید و اشیاتان را گروه بندی کنید و در آن قرار بدهید . به اینکار به آسانی به هر چیزی که می خواهید دسترسی خواهید داشت و آن را پیدا خواهید کرد.

یك جالباسی مخصوص

لباس های مانند شلوار و تی شرت و ژاکت نیاز دارند که برای آویزان شدن جایی زیادی داشته باشند. زمانی که شما جا لباسی را بر روی دیوار نصب کنید در واقع نوعی جا لباسی برای آویزان شدن شلوارها می باشد که در عمق کمد قرار می گیرد و برای آویزان شدن ده شلوار مناسب است. افزون بر اینها میله های قابل چرخش آن به شما کمک می کند که به راحتی در زمان کم شلوار مورد نظر را پیدا کنید.

بهترین تركیب بندی برای كمدهای شخصی

کمدهای جادار می توانند از زمین تا سقف باشند. کشوها هم می توانند به عنوان محلی باشند که جوراب های جفت شده را در انجا نگهداری کرد تا هر زمانی که به آنها نیاز داشتیم به راحتی آنان را پیدا کنیم.

بارمان طراحان پارس با ایده هایی نو ، آماده ارائه خدمات طراحی دکوراسیون داخلی منزل , هتل ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها و ... می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی دکوراسیون می توانید با مشاورین ما در شرکت بارمان طراحان پارس تماس حاصل فرمائید.

برچسب ها: , , ,

طراحی دکوراسیون داخلی منزل , اداری , هتلدکوراسیون,...
ما را در سایت طراحی دکوراسیون داخلی منزل , اداری , هتل دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت: 19:50